Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
Kika, prosze, nie zrozum mnie zle, ja z rasizmem nie chce miec nic wspolnego. Sa ludzie, ktorych lubie i nie lubie. Jesli jeden idiota Holender zwyzywa mnie od durnych Polek to nie zapominam, ze znam wielu Holendrow calkiem cool.
Jesli jeden Marokan pokaze mi faka to znam innego, ktory mu za to da w leb. A Turkow i Bulgarow tez znam i jakos nigdy nie mialam problemow. Nasz najlepszy kumpel jest Surinamczykiem.
Po prostu sa ludzie i ludzie i nie mozna na podstawie miejsca wydania paszportu oceniac cala nacje.
Bo gdyby jakis "kolorowy" wszedl na te dyskusje - jakie mialby zdanie o nas, Polakach?

A ze mi smutno zrobilo, to chyba logiczne. Zaistniala tu paradoksalna sytuacja.
Nienawisc i cholerne koguctwo. Szkoda.

Ale wiem, ze jesli kiedys spotkamy sie w jakims polskim albo tubylczym barze, to nawet najwieksze koguty beda mile i sympatyczne, bo tacy juz jestesmy. Bunczuczni, wyszczekani, ale o wielkich sercach.

Kurna, zabrzmialo jak kazanie

Pozdrowionka Kogutkom!;p


Wiem ze nie jestes Viooltje, ja tylko mowie ze Polakow nie obrzucam blotem tylko przytaczam fakty. To ze kilku Polakow zachowalo sie chamsko to nie znaczy ze caly narod taki jest, bo przy panujacej tu logice na to by wychodzilo.
Zgadzam sie z Toba, mi tez jest przykro ze tyle tu nienawisci i pozdrawiam i spadam bo za rozowo tu
Peace ludzie, przyjrzyjmy sie pierwsze sobie
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
PATRZE NA SIEBIE I WIDZE WIESNIAKA Z CENTRALNEJ POLSKI
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika napisał:
Viooltje napisał:
Kika, prosze, nie zrozum mnie zle, ja z rasizmem nie chce miec nic wspolnego. Sa ludzie, ktorych lubie i nie lubie. Jesli jeden idiota Holender zwyzywa mnie od durnych Polek to nie zapominam, ze znam wielu Holendrow calkiem cool.
Jesli jeden Marokan pokaze mi faka to znam innego, ktory mu za to da w leb. A Turkow i Bulgarow tez znam i jakos nigdy nie mialam problemow. Nasz najlepszy kumpel jest Surinamczykiem.
Po prostu sa ludzie i ludzie i nie mozna na podstawie miejsca wydania paszportu oceniac cala nacje.
Bo gdyby jakis "kolorowy" wszedl na te dyskusje - jakie mialby zdanie o nas, Polakach?

A ze mi smutno zrobilo, to chyba logiczne. Zaistniala tu paradoksalna sytuacja.
Nienawisc i cholerne koguctwo. Szkoda.

Ale wiem, ze jesli kiedys spotkamy sie w jakims polskim albo tubylczym barze, to nawet najwieksze koguty beda mile i sympatyczne, bo tacy juz jestesmy. Bunczuczni, wyszczekani, ale o wielkich sercach.

Kurna, zabrzmialo jak kazanie

Pozdrowionka Kogutkom!;p


Wiem ze nie jestes Viooltje, ja tylko mowie ze Polakow nie obrzucam blotem tylko przytaczam fakty. To ze kilku Polakow zachowalo sie chamsko to nie znaczy ze caly narod taki jest, bo przy panujacej tu logice na to by wychodzilo.
Zgadzam sie z Toba, mi tez jest przykro ze tyle tu nienawisci i pozdrawiam i spadam bo za rozowo tu
Peace ludzie, przyjrzyjmy sie pierwsze sobie



Dzieki Kobietki za odswiezenie tego miejsca i zgadzam sie z Wami w 100%
Probowalismy to na poczatku tego watku wyjasnik kolkowi w grzeczny
sposob ale ja uslyszalem ze "chyba moj stary jest pakistanczykiem"
czy cos w ten desen. Potem chlopakom skonczyly sie naboje to tradycyjnie
zaczely sie grozby ze mnie jakis snajper czy inny kosa odwiedzi. Moze i
czasem mnie ponosi ale zawsze staram sie zdobyc na
odrobine empatii, i sorki nie bede siedzial cichutko w kaciku jesli jakis
prostak wyciera sobie gebe moja rodzina.
Co do antczaka to sorki ale poziom warzywa mnie nie interesuje.
Koles kiedy nie ma juz do powiedzenia wymachuje mi tu piastkami.
A gowno mnie obchodzi antczak czy ty masz mieszkanie i wielki business i
nawet jestes mistrzem w jakims brutalnym sporcie. Chyba qrwa w ping - pongu.
Jak masz jakies traumatyczne wspomnienia po "czarnuchach" i boli cie jeszcze dupa
to forum nie jest dobrym miejscem na leczenie tego typu traumy.
Ja pier.... bedzie mnie tu taki straszyl ze mnie dorwie i ze nawet mnie wyrucha
Misiu pysiu antczaku. Takich businesmenow i kozakow jak ty to ja widze jak ide do
biura jak stoja z darmowa herbatka pod Leger des Heils, a potem ida do kafejki i wypisuja
bzdury na forach.Nikogo tu nie obchodzi co ty masz, wazne jest to co reprezentujesz
soba na tym forum. Musisz miec niezle przerabane bo nawet geby wstydzisz sie pokazac.
I ty siebie nazywasz VIP Chyba ze to w twoim przypadku oznacza Very Insane Person.
I mnie tu nie strasz bo sie zesrasz
I milego wieczoru wszystkim milym
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie co,ja juz doszlam do wniosku,ze tu bez sensu poruszac jakies normalne i powazniejsze tematy w dyskusji...bo zazwyczaj konczy sie chamskimi tekstami ... widocznie mam zla definicje forum,bo wychodzi na to ze tu to tylko powyzywac sie mozna....przykra spawa

Milego wieczoru wszystkim zycze..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To trzeba chyba bedzie wymyslec jakis watek tytulem nie powodujacy ostrych dyskusji
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MOZE TAKI TEMAT.. JAK I GDZIE MOZNA FAJNIE SPEDZIC FAJNIE CZAS ,??? i nie chodzi mi o domy publiczne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek,dobrze wiemy ze to maloprawdopodobne...Zabronisz niektorym bezmozgowcom komentowac czy wchodzic na forum??

Mnich,zalezy kto co lubi i jak lubi spedzac czas wolny
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bo ja wiem Mnich. Znow sie wygadasz ze lubisz jezdzic na rowerze i kolek ci wyjedzie od pedalow
Ale cos mo chodzi po glowie
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
hehehehe to taki zart kiedys jak sie spytalem gdzie mozna isc spedzic wolny czas to kazdy kierowal mnie do burdelu hehehehehehmarek nic na to nie poradze ze jestem uzalezniny od pedalow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
OK Mnich zrobione. "Rozmowy przy wycinaniu lasu" moze byc Skojarzenia to moze tylko powodowac w zwiazku
z kawalkiem dobrego kina. Nie ma czarnych i w ogole
Zgłoś wpis


Bliżej nas